Kategorie

Nové produkty

» Momentálně nejsou žádné nové produkty


 

Proč poradce?

možná se ztrácíte v množství doporučení a mnohdy protichůdných informací ve zdravém životním stylu, protože každý je jedinečný a neexistuje univerzální plán, jídelníček či doporučení!! Protože každý má jiné potřeby, jinou motivaci a jiné možnosti

kontaktujte mě: zajickova.lenka@email.cz  mobil: 721 882 102

  Nebudu Vás nutit vážit si jídlo, počítat kalorie, hladovět, ani jíst to co Vám nechutná, jen protože je to zdravé! protože to není naší filosofií, a víme že zdravý životní styl je o nščem jiném...

 Proč já? 

 
....vím, že to není snadné! 

 Nemám ideální genetickou výbavu, být fit nejde bez snahy, vím jaké to je v období těhotenství, kojení,  jaké je mít stresovou práci, starat se o malé děti nebo mít omezený rozpočet a manžela odpůrce zdravé výživy :o)

 Naučila jsem se mnoho rad a triků, které Vám žít zdravě usnadní, a stále se učím nové, jaké Vám pravděpodobně v běžných hubnoucích „firmách“ neřeknou!

  umožním a naučím Vám nakupovat rozumně zdravě celé rodině

  Protože mým cílem je naučit Vás zdravě žít, nejen zhubnout, hlavně aby jste byli spokojení sami se sebou!

 JAK?

Domluvíme se na úvodní konzultaci, podle Vašeho času a možností i přes e-mail, nabídnu Vám zpracování výživového plánu jednorázově a nebo dlouodobější plán s konzultacemi, při nichž budeme diskutovat a vytvářet ideální zdravý životní styl a stravu pro Vás a Vaši rodinu!

 Proč? 

protože jde o zdraví, a 70% je ovlivnitelné právě životním stylem, navíc když budeme mít zdraví, to ostatní už si zařídíme! 

Bc. Lenka Zajíčková                                mob.: 721 882 102 zdravivpytli@gmail.com 

 KDE?  

  Podle Vašich možností okr. Nymburk,, Praha-východ, u Vás nebo dle domluvy

nebo využijte možnost domluvit Veřejné setkání u Vás v MC/RC, klubovnách, čajovnách appod.