WELLNESS KOSMETIKA

přírodní certifikovaná kosmetika - wellness - přináší výjimečný pocit Tip: parabeny, tenzidy, silikony jsou běžná...

Více

Podkategorie

 • mateřská a dětská řada

  jemné pečující oleje pro vyživu o pokožky od počátku těhotenství i po porodu pro podporu kojení a speciální uvolňující oleje pro nejmenší miminka i batolata (oleje s objemem 50ml)

 • masážní wellness oleje

  tělové vyživující oleje pro každodení použití přinášející výjmečný pocit (objem olejů 50ml, možno objednat větší balení)

 • koupelové oleje

  Dopřejte si luxusní relaxaci v pohodlí domova i ve všední dny..! Koupelové oleje Saloos jsou jiné...působí příznivě na Vaši pokožku i mysl. Zásadně neobsahují škodlivé tenzidy, minerální oleje, syntetické konzervační a vonné látky a barviva. (objem 125ml, možno objednat větší balení)

 • dárkové sady

  Darujte kosmetiku pro péči o tělo a krásu - vybere si každý! Kazety obsahují nejprodávanější produkty a jsou sestaveny podle typu pleti i oblíbené vůně. A speciální dárková kazeta pro nejmenší s roztomilými dětskými motivy na etiketách, které si zamilují nejen děti.

 • bio do kapsy

  Praktické balení přírodních balzámů, které Vás potěší i pomohou můžete mít pořád po ruce! Základem je BioKarité a přírodní účinné přírodní látky, které pomáhají i zkrášlují. (objem 19ml, možno objednat větší balení)

 • bio Karité balzámy

  Balzámy pro duši i tělo, dopřejte si relaxační a péči s vysokou účinností! Bambucké máslo Karité pokožku dokonale hydratuje a přináší jí tak okamžitou úlevu v kombinaci s přírodními látkami pomáhá při léčbě kožních problémů, bolestech svalů či pro uvolnění a relaxaci (objem olejů 50ml, možno objednat větší balení)

 • sprchové oleje

  Sprchování pro jemnou a zdravou pokožku Oleje čistí a využívají účinných za studena lisovaných olejů pro potřeby každého. Sprchové oleje zásadně neobsahují tenzidy, minerální oleje ani syntetické konzervační látky a barviva, které přispívají k poškozování pokožky a vzniku alergií! (objem 125ml, možno objednat větší balení)

 • aroma spreje

  Vůně ovlivňují naši náladu a doprovází nás všude ať chceme nebo nechceme... Dopřejte si 100% přírodní aroma esenciálních olejů bez škodlivin a syntetických látek, které nás bohužel tak běžně obklopují.. (objem sprejů 50ml)

 • kokosová péče

  Bio kokosového oleje o další varianty si zamilujete! Čistý kokosový olej na tělo i do kuchyně nebo varianty obohacené o 100% čistě přírodní esenciální oleje s neodolatelnou vůní. Bio kokosový olej má nezaměnitelné antioxidační, hydratační, regenerační, zjemňující a omlazující účinky

 • rostlinné a bio oleje

  Vraťme se k prověřeným léčivým účinkům přírody! Vyberte z čistých přírodních olejů a extraktů lisovaných za studena, na tělo i vnitřní užití na každý zdravotní problém...

 • pleťová péče

  3 kroky ke kráse - vyberte si pro Vaši pleť to nejlepší odličovací oleje, květinové pleťové vody a regenerační obličejový olej